Contact

Heeft u een vraag of wilt u graag meer weten over onze verschillende diensten?

Vul dan ons contactformulier, Jeroen of Alexander zal dan zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Jeroen Rademakers

Verkoop binnendienst/Inside Sales Amsterdam, Geldermalsen en Nieuwegein.

E: jeroen.rademakers@tipeurope.com
T: +31 (0) 10 288 60 22
T: +31 (0) 6 899 339 81

Alexander Geerdink

Verkoop binnendienst/Inside Sales Botlek, Waalhaven, Hoogvliet en Maasdijk.

E: alexander.geerdink@tipeurope.com
T: +31 (0) 10 288 60 21

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Regiomanagers:

Hans Wolters

Regiomanager Ommen en Zwolle.

E: h.wolters@toscon.com
T: +31 (0) 85 760 35 66

Ron de Dreu

Regiomanager Hoogvliet, Rotterdam Botlek, Rotterdam Waalhaven, Maasdijk en Antwerpen.

E: r.dedreu@toscon.com
T: +31 (0) 85 760 35 66

Ron Zengers

Regiomanager Tilburg, Venlo WSM en Venlo.

E: ron.zengers@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 119 180 73

Rinus Verhagen

Regiomanager Amsterdam, Geldermalsen en Nieuwegein.

E: rinus.verhagen@tipeurope.com
T:  +31 (0) 6 213 813 07

Account Managers:

Geert Jan Reukers

Area Operations Manager Zuid Nederland.

E: geert-jan.reukers@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 526 469 94

Sjef Kerkvliet

Account Manager Noord-Nederland.

E: sjef.kerkvliet@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 899 338 68

Recruitment:

Ashley Clement

Recuiter Benelux
Wil je graag solliciteren op één van onze vacatures, of heb je een vraag? Neem contact op met Ashley.

E: Ashley.Clement@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 46 41 6052

Operationeel directeur:

Jan van Vugt

Operationeel Directeur TIP/Toscon.

E: j.vanvugt@tipeurope.com
T: +31 (0) 10 288 60 10