Contactpersonen

Jan van Vugt

Operationeel Directeur TIP/Toscon.

E: j.vanvugt@tipeurope.com
T: +31 (0) 10 288 60 10

Hans Wolters

Regiomanager Ommen en Zwolle.

E: h.wolters@toscon.com
T: +31 (0) 85 760 35 66

Ron de Dreu

Regiomanager Hoogvliet, Rotterdam Botlek, Rotterdam Waalhaven, Maasdijk en Antwerpen.

E: r.dedreu@toscon.com
T: +31 (0) 85 760 35 66

Ron Zengers

Regiomanager Tilburg, Venlo WSM en Venlo.

Eron.zengers@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 119 180 73

Rinus Verhagen

Regiomanager Amsterdam, Geldermalsen en Nieuwegein.

E: rinus.verhagen@tipeurope.com

Geert Jan Reukers

Area Operations Manager Zuid Nederland.

Egeert-jan.reukers@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 526 469 94

 

Alexander Geerdink

Verkoop binnendienst/Inside Sales Botlek, Waalhaven, Hoogvliet, Maasdijk, Tilburg en Venlo

Ealexander.geerdink@tipeurope.com
T: +31 (0) 10 288 60 21
M: +31 (0) 6 899 331 56

Matthijs van Duuren

Verkoop binnendienst/Inside Sales Amsterdam, Geldermalsen, Nieuwegein, Ommen en Zwolle

E: Matthijs.vanDuuren@tipeurope.com
T: +31 (0) 10 288 60 27
M: +31 (0) 6 899 338 80

Sjef Kerkvliet

Account Manager Noord-Nederland.

Esjef.kerkvliet@tipeurope.com
T: +31 (0) 6 899 338 68